Kuidas Käsipalli Mängida

Sisukord:

Anonim

Käsipalli mängimiseks on vaja suletud ruumi, väravat ja kindla suurusega palli. Palli võib visata, lükata, lüüa ükskõik millise kehaosaga, välja arvatud jalg põlve all. Mängu eesmärk on visata pall vastase väravasse.

Kuidas käsipalli mängida

Vajalik

tuba, värav, käsipallipall

Juhised

Samm 1

Pange kokku kaks meeskonda, kus ei ole rohkem kui 14 inimest.

2. samm

Saatke igast meeskonnast väljakule 7 inimest.

3. samm

Viska pall vastase väravasse, püüdes mitte astuda üle värava lähedal asuva kuuemeetrise tsooni joone. Samal ajal visake, püüdke, lööge, lükake palli nii oma käte, pea, keha kui ka puusade ja põlvede abil.

4. samm

Väravavaht peab kaitsma väravat, lüües palli mis tahes kehaosaga, liikudes värava piirkonnas või jättes selle mängust otseselt osa võtma.

5. samm

Mäng toimub kahel poolajal, mille kestus on pool tundi. Pooltevaheline paus kestab 10 minutit.

6. samm

Käsipalli mänguks valitakse ruum 40x20 m ning inventarina värav mõõtudega 3x2 m ja pall läbimõõduga 54-60 cm kaaluga 325-475 g (alumine piir on ette nähtud naistele, ülemine piir on meestele).

7. samm

Käsipallis pole viike. Kui tulemus on võrdne, määrab kohtunik 7 m kauguselt väravasse täiendava pooliku või 5 löögi vormis penalti. Palli saate hoida ainult kolm sekundit. Palliga on lubatud joosta ainult kolm sammu.