Kuidas Travianas Areneda

Sisukord:

Anonim

Travian on veebibrauseri mäng, mis on reaalajas strateegiamäng. Mängus on kolm peamist rahvast, kellena saate mängida: gallid, sakslased ja roomlased. Teie arengu strateegia ja dünaamika sõltub sellest, millised inimesed valite. Kohe märgime, et gallid on suurepärane kaitserahvas, sakslaste peamine eelis on kiired ja odavad ründavad väed ning roomlased on kuldne kesktee.

Kuidas Travianas areneda

Juhised

Samm 1

Õigete inimeste valimine mängimiseks sõltub ajast, mille te mängimiseks kulutate. Kui saate endale lubada, et esimesed 2-3 kuud veedate mängus 10–12 tundi päevas, siis valige sakslased. Kui teie veebiaeg on 5–10 tundi, siis on parem mängida Galliaid. Mängus on periood, mille jooksul ei saa sõjategevuse vastu võidelda. Seda tuleb targalt kulutada.

2. samm

Kui valisite gallid, siis "rahuliku" perioodi jooksul peate ehitama mitu miini, mis toovad ressursse, samuti hoolitsema vahemälude eest. Need võimaldavad teie küla ründamisel varjata teatud kogust ressursse. Kui plaanite mitte ainult varjata, vaid ka tugevaid sakslasi tõrjuda, siis on teie mängu peamine esialgne eesmärk värvata võimalikult palju falankse. Phalanx on gallide jaoks kõige odavam kaitseüksus. Kogemusteta mängija otsib pärast esimest rünnakut kaitstud külale ressursside hankimiseks lihtsamaid viise.

3. samm

Kui otsustate mängida sakslaste eest, peate kogu algusperioodi palkama klubid. Selle ühiku hind on 40 rauda, 95 puitu, 40 tera ja 75 savi. On loogiline eeldada, et peate ehitama miinid järgmises proportsioonis: 1 raud / 2 savi / 3 puidust.

4. samm

Roomlastena mängides saate arenguks valida kaks võimalust: istuda vahemälude otsimiseks, vaenlaste perioodiliseks tagasilükkamiseks või muutuda naabrite ohuks. Teise variandi puuduseks on see, et roomlaste ühikute maksumus on suhteliselt kallis. Ühe leegionäri eest peate maksma 180 rauda, 120 puitu, 40 tera ja 100 savi. Need. ressursside kogusumma on 440. Sakslastel on klubimees, kelle väärtus on 250. Stardis ei saa suurt leegionäride armeed koguda. Laenutage 5-6 üksust ja külastage hoolikalt läheduses asuvaid tühje ja kaitsetuid külasid. Ja parem on kohe ühineda tugeva sakslasega ja varustada teda patroonide eest vastutasuks.